Uitzending hoogmis schutterij 27 augustus 2022 om 15.00 uur

Komend weekend vinden in Noorbeek twee schuttersactiviteiten plaats. Allereerst is zaterdag 27 augustus de Edele Eed-broederschap van de souvereine Orde van de Rode Leeuw van Limburg en de heilige Sebastianus te gast in Noorbeek. Het broederschap onderscheidt leden van de bij de Oud-Limburgse Schuttersfederatie aangesloten verenigingen, die zich op bijzondere wijze voor het schutters- en gildewezen in de beide Limburgen verdienstelijk hebben gemaakt.
Tijdens een Heilige Mis in de Brigidakerk om 15.00 uur, vindt de plechtige investituur van de nieuwe leden van de orde plaats.

De Heilige Mis is te volgen via de livestream: Uitzending op Kerkdienstgemist.nl

Dag erna, zondag 28 augustus, organiseert schutterij Sint Brigida het 80e bondsschuttersfeest van de bond Berg en Dal. Het feestterrein is op het sportcomplex. Vanaf 14.15 uur trekt een optocht door de straten van Noorbeek en vanaf 15.30 volgen diverse uittredens op het feestterrein.